Signal - це українське підприємство, яке спеціалізується на виробництві військового тактичного спорядження.


Головне завдання компанії - надати бійцям амуніцію високої якості, яка нічим не поступається західним аналогам за своїми властивостями, але більш доступна за ціною завдяки внутрішньому виробництву. 


Ми ретельно стежимо за якістю своєї продукції та використовуємо лише перевірені матеріали для виготовлення амуніції. Вся продукція проходить польові випробування та доопрацьовується згідно з побажаннями військовослужбовців. 

У продукції Signal застосовується стропа з поліпропілену та поліаміду, яка має найщільніше плетіння з доступних на ринку України. Це забезпечує високий ступінь зносу та надійність навіть у найскладніших умовах експлуатації.

В якості фіксаторів використовуюься Velcro липучки та застібки Fastex, що унеможливлює випадкове відкриття спорядження. Застібки Fastex виготовлені з матеріалу поліацеталь із чудовими механічними характеристиками. Це ударостійкий пластик, який, до того ж, стійкий до дії вкрай низьких і високих температур.

Вся продукція Signal прошита армованими нитками, що значно підвищує термін служби виробів.

 

Як виробник, ми:

  • Надаємо прийнятну ціну на товари, які виробляємо, повністю відповідаючи за їх високу якість.
  • Приймаємо замовлення на виготовлення великих партій в короткі терміни.
  • Розробляємо нові моделі з урахуванням запитів і побажань замовника.

 

Компанія Signal розуміє всю відповідальність, яку бере на себе. Тому тактичне військове спорядження, яке ми виробляємо, попередньо проходить тестування у військових підрозділах під час навчань, а вже потім відшивається партіями на широкий загал.

Ми активно співпрацюємо із волонтерами, військовими підрозділами та окремими покупцями, докладаючи максимальних зусиль для того, щоб захисники та захисниці нашої країни отримали якісне спорядження у найкоротші терміни.